Wczoraj zakończył się konkursik, w którym można było wygrać świetny krem do twarzy, chroniący twarz przed szkodliwymi promieniami UV.
Możecie już poznać wyniki :) Krem PIZ BUIN IN SUN - radiant face cream 15 SPF trafia do Joanny Pawlik :) Gratuluję!
Asia wygrała wierszykiem :P :
Witaj Gosiu ciepło i serdecznie!
Przeczytaj dziś mój komentarz KONIECZNIE.
Odpowiem Ci w nim skromnie -
DLACZEGO TEN KREM POWINIEN TRAFIĆ DO MNIE :)
Nie miałam do tej pory kremu z filtrami
a przecież powinnam chronić twarz przed promieniami.
Do tej pory takie cudo nie było mi znane
i dlatego mam nadzieję, że od Ciebie go dostanę :)
Efekty starzenia czas zacząć opóźniać,
aby na lata późniejsze cerą ładną się wyróżniać.
Kremik na słoneczko trzeba w twarz wklepywać
aby skórę chronić, nawilżać i odżywiać!
Przeczytaj dziś mój komentarz KONIECZNIE.
Odpowiem Ci w nim skromnie -
DLACZEGO TEN KREM POWINIEN TRAFIĆ DO MNIE :)
Nie miałam do tej pory kremu z filtrami
a przecież powinnam chronić twarz przed promieniami.
Do tej pory takie cudo nie było mi znane
i dlatego mam nadzieję, że od Ciebie go dostanę :)
Efekty starzenia czas zacząć opóźniać,
aby na lata późniejsze cerą ładną się wyróżniać.
Kremik na słoneczko trzeba w twarz wklepywać
aby skórę chronić, nawilżać i odżywiać!
Aśka - skontaktuję się z Tobą i ustalimy formę odbioru nagrody. Jeszcze raz gratuluję!
Dla osób, które chciałyby poczytać o tym kremiku - odsyłam do recenzji TUTAJ
