Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mydełko. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mydełko. Pokaż wszystkie posty

Olivaloe - mydło oliwkowe w kostce z Aloe Vera i lawendą.


Mydełko otrzymałam do testów od pana Tadeusza, który prowadzi sklep z greckimi produktami. Z góry napiszę Wam, że nie miało to wpływu na moją ocenę :)


Od producenta :
Mydło w kostce Olivaloe - tradycyjne, wytwarzane ręcznie, z organiczną oliwą z oliwek, organicznym aloesem i ekstraktem z lawendy, o właściwościach łagodzących i antyseptycznych. Pozostawia na skórze delikatny kwiatowy aromat. Całkowicie hypoalergiczne, oczyszcza, odświeża i rewitalizuje. Przeznaczone do mycia twarzy i ciała. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Nie zawiera żadnych sztucznych aromatów i barwników.
Skład : Saponified olive oil, Lavender, Aloe Vera, Water, Salt.
Waga : 200g
Cena : 12 zł
Dostępnośćhttp://www.kreta24.pl/pl/p/Olivaloe-Mydlo-w-kostce-z-AloeVera-i-lawenda-200g/216


Oprócz mojego mydełka, w ofercie marki Olivaloe jest również mydło oliwkowe z Aloe Vera, mydło oliwkowe z Aloe Vera, nagietkiem i rumiankiem oraz "czyste" mydło oliwkowe.




Moja opinia : 
Mydełko według mnie jest troszkę za duże i nieporęczne - ciężko się chwyta taką wielką kostkę. Ale na tym kończą się minusy tego produktu :)
Mydło OlivAloe jest w pełni naturalne, nie zawiera sztucznych aromatów i barwników. Naturalne składniki czynią produkt bezpiecznym, zdrowym i godnym polecenia - zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.  Cieszę się, że nie dodano agresywnych składników perfumujących, ponieważ aromat mydełka sam w sobie jest bardzo przyjemny. Pozostawia na skórze fajny, delikatny kwiatowy zapaszek. Stosuję je do mycia ciała i twarzy. Nie wysusza jak tradycyjne mydło - wręcz przeciwnie, skóra staje się miękka, jedwabiście gładka, dobrze nawilżona i lekko ściągnięta. Nie zapycha porów, delikatnie oczyszcza. Czego chcieć więcej? Mydło pieni się lekko, jest bardzo wydajne. Dlatego zaczęłam stosować je również do golenia nóg. Nie mam żadnych podrażnień, a zawsze wyskakiwały mi takie brzydkie kropeczki :/ Przy tym oliwkowym mydełku zero problemów :) Tu pewnie zadziałał aloes :D
Śmiało i serdecznie polecam Wam to oliwkowe mydło :)  Zwłaszcza jeśli macie problem z wysuszającą się skórą. To świetny i wydajny produkt za niewielką cenę.

Kosmetyki OLIVALOE są testowane dermatologicznie, nie testowane na zwierzętach, wolne od alergicznych substancji zapachowych, bez parabenów, olei mineralnych, glikolu propylenowego, wazeliny, silikonu.