Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

Mikołajkowe spotkanie charytatywne


7 grudnia, w Warszawie, odbyło się fantastyczne spotkanie blogerskie. Jego celem było wsparcie fundacji Corinfantis, która zajmuje się pomocą małym dzieciom z poważnym wadami serca. Organizatorka Ola zaprosiła nas do ciekawej restauracji PIONY POZIOMY, która zaskoczyła nas wyjątkowym wnętrzem i miła obsługą właścicielki. Zapraszam Was do fotorelacji, jest co oglądać :)
Spotkanie zaczęło się od prezentacji sklepu KiA Candles. Agnieszka i Kuba wprowadzili nas w inny świat, gdy opowiadali o markach świec, ze swojej oferty. Mogliśmy zobaczyć i powąchać wiele produktów, mnie najbardziej urzekła świeczuszka o zapachu karmelowego popcornu :)

Następnie odwiedziła nas Patrycja, reprezentująca firmę Mary Kay. Opowiedziała w skrócie o polityce firmy, konsultacjach kosmetycznych i produktach.


Ostatnia prelekcja należała do Reni z Marokosklep. Opowiedziała nam o kosmetykach naturalnych i skutecznie mnie zachęciła do picia oleju z czarnuszki :) Uroda Renaty była żywym dowodem na to, że kosmetyki naturalne są najlepsze!


Najbardziej wyczekiwanym punktem programu była LOTERIA FANTOWA :) Można było zakupić losy, pod którymi kryły się różne kosmetyczne niespodzianki. Cały dochód (1430 zł) zasilił konto fundacji Corifnatis. Losy rozeszły się bardzo szybko, a szkoda, bo dziewczyny chciały kupić ich więcej ;P

W spotkaniu wzięły udział laseczki z blogów:
Ola (organizatorka) hidiamond.blogspot.com
Marika swiat-miki.pl
Sylwia Sajchta weak-point.blogspot.com
Ewelina donnalavita.pl

Ja wylosowałam takieeeee cudaaaa...


Dziękujemy sponsorom!

Ola, spotkanie wyszło Ci super!  Gratuluję dobrej organizacji :*
A ja dziękuję narzeczonemu za to, że zrobił mi mikołajkowy prezent i zabrał do tej całej Warszawy :) To była super wycieczka, świetna przygoda! Na koniec polecę Wam podróże blablacar.pl -> tanio i sympatycznie xD
Z pozdrowieniami - Wasza Herrbata

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.