Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

SILESIA BEAUTY - Targi Urody


Słyszeliście już?
22 i 23 października 2016 w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się duży, emocjonująca impreza Silesia Beauty Targi Urody i Kongres Branży Kosmetologicznej!
Podobno będzie to pierwszy, z prawdziwego zdarzenia, branżowy event na Śląsku dedykowany wyłącznie temacie urody! „Harmonijnie połączenie niebanalnej aranżacji przestrzeni targowej z bogatym programem merytorycznym. Prawdziwa uczta dla zmysłów wszystkich koneserów piękna.” - tak o sobie mówią.
Swój udział zapowiadają znani wirtuozi piękna i wybitne autorytety biznesu. Mnogość szkoleń i spotkań branżowych, nie tylko dla kosmetyczek i kosmetologów, ale także dla NAS. Organizator imprezy wchodzi na rynek z nowym produktem, jakim będzie kompleksowe szkolenie biznesowe dla managerów gabinetów kosmetycznych, jakiego nie było do tej pory w regionie śląskim. Ponadto, zapowiada dużą dawkę wiedzy podczas 2-dniowego Kongresu Branży Kosmetologicznej. Profesory i Doktory pewnie już niecierpliwie przebierają nóżkami na samą myśl o możliwości wygłoszenia prelekcji w tym wypasionym Wydarzeniu! 
Silesia Beauty proponuje bogaty harmonogram imprez towarzyszących, w tym liczne show, metamorfozy i konkursy na scenie głównej. Największą niespodzianką będzie losowanie nagrody głównej dla odwiedzających, którą będzie samochód osobowy (ciekawe jaki?). Zapewne możemy liczyć na wiele kolorowych niespodzianek, mazideł, mazidełek i darmowych make-up’ów :)
Na Targach pojawić się ma ponad stu Wystawców z kolorowymi stoiskami, pokazując najnowsze premiery kosmetyczne, trendy makijażowe, nowości kosmetyki profesjonalnej. Może którejś z Nas uda się zostać modelką przy jakimś zabiegu pokazowym?! (Macie 90-60-90?)
Ciekawe po ile będzie wstęp na imprezę? Na stronie www.silesiabeauty.pl nie mają jeszcze cen.
A ich Facebook (zapraszam do polubienia) wystartował dopiero kilka dni temu. Co myślicie o tym? Wybralibyście się? Mnie strasznie kusi udział w tym wydarzeniu, mam nadzieję że uda mi się zaplanować w tym czasie wyjazd do Polski.
A co byście powiedziały na konkurs z darmowymi wejściówkami? Kto by się skusił?


4 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.