Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

WYNIKI KONKURSU - do kogo trafi odżywka do włosów marki Revlon???

Kochani, wiem, że niecierpliwie czekacie na wyniki konkursu... Wybaczcie za zwłokę, ale przeprowadzka, Święta i Sylwester dały mi trochę popalić i nie miałam czasu zupełnie na bloga. Zresztą zauważyliście to po liczbie notek w grudniu. Jest mi niezmiernie przykro ale zaczynam wszystko nadrabiać :) Mam nadzieję, że w Nowy Rok wejdę z większą ilością wolnego czasu :)
Na początek chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim moim czytelnikom <3


Niech Nowy rok 2014 będzie po prostu lepszy od mijającego, w każdym aspekcie - zdrowia, pogody ducha, relacji, spraw zawodowych i finansowych. Niech będzie tak dobry, by za rok można było wspominać go z nostalgią a nie z ulgą, że już mija.

Szczęśliwego Nowego Roku 2014. Również wtedy, kiedy przestanie być "Nowym Rokiem".


Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Cieszy mnie niezmiernie frekwencja :P Nagrodzić niestety mogłam tylko trzy osoby i będą to :

* vesper lizbark
* Marcelina Felisiak
* kewals89

Za chwilkę skontaktuję się z Wami mailowo :) Proszę o szybki kontakt zwrotny. Serdecznie gratuluję, a dla tych, którym się nie powiodło, mam dobrą wiadomość. Za kilka dni nowy konkurs :) Śledźcie uważnie bloga!

Pozdrawiam serdecznie!

3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.