Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

Spotkajmy się pod Gliwicami - Majowe Spotkanie Blogerek!

Kochane Blogerki ze Śląska :)Wraz z Anetą z www.naszadrogado.pl planuję zorganizować Spotkanie Blogerek. Miałoby się odbyć 24 maja w  gliwickich Czechowicach w lokalu Zeppelin. W związku z tym poszukujemy dziesięciu dziewczyn, które chciałyby wziąć w nim udział.
Spotkanie jest towarzyskie, nie prezentowe! Ale nie wyjdziecie z pustymi rękami :) To już dziś mogę Wam obiecać!
Planujemy w miłym gronie napić się dobrej kawy, zrobimy "wymianki kosmetyczne", brafitterki nauczą Was prawidłowego doboru stanika... Na pewno będzie wesoło!
Jednak dobra zabawa to nie wszystko - przy okazji postanowiłyśmy zrobić coś dobrego. Organizujemy zbiórkę nowych kredek i bloków rysunkowych dla dzieci przebywających w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Akcję charytatywną robimy pod okiem Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli blogerki zechcą przynieść coś na zbiórkę. Jeśli są też takie osoby, które nie będą na spotkaniu, a chciałyby przesłać nam bloki i kredki - prosimy o kontakt :)Możecie się zgłaszać jeszcze przez dwa dnido 16 kwietnia, finalną listę uczestniczek opublikujemy kilka dni później.
Koszt udziału w spotkaniu to 15 zł. W tej cenie zawiera się kawa w lokalu i drobny upominek :)
Jeśli jesteście chętne - proszę wysłać na maila blogerek.spotkanie@o2.pl zgłoszenie, w postaci odpowiedzi na pytania :
 • Imię, mail?
 • Adres bloga?
 • Wiek?
 • Ile czasu prowadzisz bloga?
 • Całkowita ilość wejść na Twojego bloga?


Chciałam jeszcze dodać, że do Czechowic łatwo dojechać z Gliwic autobusem miejskim 71 lub 677. Zatrzymuje się parę metrów od lokalu Zeppelin :)

3 komentarze:

 1. Aż szkoda, że nie prowadzę bloga kosmetycznego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super blog i żałuję, że nie będę na spotkaniu. Zapraszam na mój blog www.yerbastory.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym się pojawiła bo akurat Gliwice to moje rodzinne miasto ale termin nie pasuje :( Z miłą chęcią jednak prześlę bloki i kredki :) pozdrawiam Marta

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.