Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

WYNIKI KONKURSÓW :-)

Kochani <3
Dziękuję Wam za udział w moich konkursach i za cierpliwość przy wyczekiwaniu na wyniki. Z powodu moich wakacji troszkę przeciągnęłam wyłonienie zwycięzców - nie gniewajcie się. Dziękuję wszystkim za udział, niestety nie mogę wszystkich nagrodzić :( ale będą kolejne konkursy i kolejne szanse na zwycięstwo!

Nie przedłużając... Prenumeratę magazynu E!STILO otrzymuje Agnieszka (autodurango@...)


Natomiast odżywki do rzęs firmy Bodetko Lash wędrują do Michasi S. i Ma Ko (wybór był trudny, ale dziękuję za wszystkie odpowiedzi - postarałyście się!)


Gorąco gratuluję, dziewczyny!
Proszę o jak najszybsze przesłanie adresów do wysyłki na mojego maila herrbata@tlen.pl - ja podam go sponsorom :)

Ponieważ uwielbiam Was rozpieszczać - jutro kolejny konkurs u mnie. Serdecznie Was zapraszam! Tymczasem pozdrawiam Was cieplutko i uciekam do wyrka!

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.