Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

Wyniki Konkursu - do kogo trafi zestaw z Olejkiem Łopianowym z Olejem Arganowym?

Kochane - podjęcie decyzji na prawdę nie było łatwe. Każda z Was napisała fajną recenzję i na prawdę miałam duży dylemat, którą Panią nagrodzić. Po dłuższym namyśleniu...


Zestaw z Olejkiem Łopianowym z Olejem Arganowym trafia do po prostu, czyli Aśki Szymul :)

Gratuluję i dziękuję za rozpisanie składu - mam z tym problem a jak każda wlosomaniaczka chciałabym się nauczyć czytania etykietek :) Polecaną odżywkę kupię na pewno - w szafeczcę mam szampon Nivei Long Repair i jeszcze dziś sprawdzę, czy jest równie dobry jak odżywka :)

Ponieważ na prawdę się postarałyście, postanowiłam jeszcze rozdać trzy olejki (nagrody pocieszenia )
  • Vixie
  • Bruneteczce01
  • Katsumi

Dziękuję i jeszcze dziś odezwę się do Was mailem :)
Dziewczynom, którym się nie udało polecam NOWE ROZDANIE, w którym do zdobycia bardzo fajny krem rozświetlający do twarzy, chroniący przed szkodliwym działaniem promieni UV
Pozdrawiam :)


6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.