Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

RUNMAGEDDON - bieg twardzieli


Słyszeliście kiedyś o Runmageddonie? Jest to jeden z najbardziej hardcorowych biegów w Europie, tylko dla prawdziwych twardzieli. 12 kilometrów, 40 przeszkód i niesamowita satysfakcja na mecie! Już 9 maja na Torze Służewiec w Warszawie będzie można na żywo zobaczyć zmagania kilku tysięcy osób! "Spacer z pieskiem" (czyli 30 kilogramowy kamień do przeciągnięcia), 4-metrowa ściana do pokonania, kąpiel w kontenerze z lodem... to tylko przedsmak atrakcji jakie przygotowali organizatorzy. Często, by je pokonać, niezbędna będzie pomoc innych. Liczy się współpraca, uśmiech oraz pozytywna energia!
Runmageddon pomaga także wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, a nawet odmienić życie o 180 stopni. Zachęcam do zapoznania się z historią Mateusza Śliwy, który podczas przygotowań do startu zrzucił 40 kilogramów.
Podejmiecie wyzwanie i weźmiecie udział w biegu? Ekipa Niezniszczalnych już się na to odważyła! Od ponad miesiąca 60 zawodników z całej Polski ciężko przygotowuje się do startu w biegu. Zobaczcie jak im idzie na stronie niezniszczalni.org. Znajdziecie tam również krótkie filmiki z klubów cross fit z całej Polski. Sprawdźcie jak wyglądają treningi, a może sami się na nie zdecydujecie?


Na stronie niezniszczalni.org znajdziecie również porady trenerów, oraz zwierzenia spoconych ale szczęśliwych crossfitowców. Trener Robert Bandosz z Fitness Klubu Step pokaże, jak ćwiczyć samemu, bez wychodzenia z domu. Skłony, przysiady, snatche? Robert uświadomi jak prawidłowo je wykonać! Wśród porad znajdą się również wskazówki jak powinno odżywiać się przed treningami oraz jak najlepiej przygotować się do biegów. A kiedy już odświeżycie swoją formę, możecie sprawdzić swoje siły i spróbować pokonać zawodników podczas wykonywania niektórych ćwiczeń. Przekonajcie się sami!

Zdjęcia pochodzą ze strony- runmageddon.pl

3 komentarze:

  1. Chciałabym kiedyś tam pobiegnąć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic strasznego! Wystarczy masa wysiłku, ciągłe treningi i motywacja! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny jest również Bieg Katorżnika :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.