Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

Rozmowa z Ewą Wachowicz :)


Ewa Wachowicz urodziła się 19 października w Klęczanach. Miss Polonia 1992, III wicemiss konkursu Miss Świata, Miss Świata Studentek (World Miss University) 1993, dziennikarka Polsat Café.
Koronę zdobyła w wieku 22 lat, jako studentka Akademii Rolniczej w Krakowie. Ukończyła studia magisterskie z zarządzania jakością na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Po oddaniu korony została sekretarzem prasowym premiera Waldemara Pawlaka. Była producentką programu Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Występuje w programie "Ewa gotuje", który emitowany jest w Polsacie. W Polsat Café prowadzi program "Gadżety kobiety", "WySPA" i "Przez żołądek do serca".Ewa na temat włosów wypowiadała się już w programie "BEZ RECEPTY". który polecałam Wam w Poradach Herrbaty kilka tygodni temu, a dziś, specjalnie dla moich czytelniczek, zdradza jeszcze parę "włosowych tajników"...

Ewa : O włosy dbam szczególnie. Poprzez dietę (codziennie rano na czczo piję 1 łyżkę świeżo zmielonego siemienia lnianego, włosy staram się myć 2 x tyg, jeśli nagrywam program to codziennie - a nie jest to najzdrowsze... Mój ulubiony szampon to Kerastas, odżywka też tej firmy lub Loreal (takie różowe opakowania do kupienia w sklepach dla fryzjerów) Dodatkowo czasem robię kompres i nakładam na włosy olej z pestek winogron.

3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.