Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

Rozmowa z Anią Dudek :)


O Ani na stronie programu "Mam Talent", którego była finalistką, możemy przeczytać...
Miejsce zamieszkania:Jabłonka Orawska
Zawód: studentka Ochrony Środowiska w Krakowie
Ania twierdzi, że śpiew towarzyszy jej od zawsze. Początkowo śpiewała tylko w domu, dla siebie. Dopiero w gimnazjum zaczęła występować publicznie. Pierwszą jej sceną była sala gimnastyczna, a publicznością koleżanki i koledzy zgromadzeni na apelu szkolnym. Do ubiegłego roku Ania nie pobierała żadnych lekcji śpiewu. Teraz chodzi na prywatne zajęcia. Jest wokalistką zespołu Green Street Project, który gra jazz, funk i blues. Swoją przyszłość Ania chce związać z muzyką.
W wolnych chwilach biega. To według niej najlepszy sposób na odstresowanie. Poza tym lubi czytać książki psychologiczne i spotykać się ze znajomymi.
Ania brała udział także w programie "X Factor", gdzie usłyszała trzy razy "tak".
Wszystkich zapraszam do polubienia fanpage Ani - KLIK! i przeczytania miniwywiadu, jakiego zgodziła się mi udzielić specjalnie dla Porad Herrbaty :) !!Czy masz swój ulubiony szampon/odżywkę do włosów?
A : Miałam wiele szamponów tanich i drogich. Każdy z nich miał dobre i złe strony. Obecnie testuję najnowszy timotei KLIK!, natomiast odżywkę którą używam od kilku miesięcy i wydaje się być całkiem dobra to wzmacniająca odżywka Joanny, z Apteczki Babuni . Oba preparaty są przeznaczone dla włosów cienkich i delikatnych, zawierają naturalne składniki, nie są drogie, a mogą okazać się naprawdę dobre.

Ile czasu w tygodniu poświęcasz na pielęgnację urody?
A : Łatwiej będzie mi napisać, ile w ciągu dnia poświęcam na podstawową pielęgnację: ok. 1-2 godzin.

Czy uważasz ze gimnastyka jest ważna dla ciała?
A : Gimnastyka korzystnie oddziałuje na zdrowie i umysł.

Jaki masz stosunek do fastfoodow i co myślisz o zdrowym odżywianiu?
A : Fastfoody – lubię, lecz co do ich spożywania to naprawdę rzadkość. Samo Odżywianie ma ogromne znaczenie życiowe dla każdego z nas. Dlatego tak ważne jest Świadome dobieranie odpowiednich składników proporcjonalnie ze sobą łączonych i spożywanych w odpowiednim czasie.

Dziękuję Ci, Aniu, za poświęcony czas :*


4 komentarze:

  1. gdzie Ty spotykasz tych wszystkich ludzi :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Anię poznałam jakiś miesiąc temu na babskiej konferencji:P Rozalię poznałam jak dopiero zaczynała brać udział w tych wszystkich konkursach na miss, Sarę znam tylko wirtualnie :P

      Usuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.