Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

Pokaż mi swoje włosy a ja Ci powiem jaka jesteś...Włosy długie, gęste i miękkie w dotyku są oznaką łagodności. Włosy kręcone znamionują skłonności do krętactwa, mącenia. Włosy krótkie i grube oznaczają charakter prosty i rubaszny. Włosy czarne i proste są oznaką cholerycznego usposobienia, aczkolwiek w tej grupie zdarzają się też i melancholicy. Włosy czarne i grube znamionują osobę zmysłową. Włosy białe najczęściej posiadają osoby mało wrażliwe, nie przejmujące się losem innych. Włosy żółte i kasztanowate są oznaką ciętego dowcipu lub złośliwości. Włosy rude to złośliwość, skąpstwo i żądza...

Zgadzacie się z tym? U mnie z tą "duszą choleryczki" troszku prawda....

7 komentarzy:

 1. Zgadzam się z łagodnością. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. potworne stereotypy :P nie wierzę w ani jedno słowo, to się po prostu nijak nie sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że nie... Tak jak znaki zodiaku i inne takie - ale czasem śmiesznie jak się coś tam zgadza :P

   Usuń
 3. Jeśli określenie 'żółte' oznacza jasny blond, to owszem, nawet się zgadza, potrafię być złośliwa i cięty dowcip to coś, co często gości na mych ustach xD

  OdpowiedzUsuń
 4. No, cięty dowcip mam. Ale to trochę stereotypy, od dzieciństwa słyszę blondynka głupia, ruda wredna, czarna kłamie. One nie robią nic innego, jak krzywdzą.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.