Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

Spotkanie Blogerek w Piance - Rybnik 15 listopada

Uwielbiam spotkania blogerskie! 
Można poplotkować z koleżankami "po fachu", poznać nowe blogi i ich autorki, porozmawiać o współpracach czy kosmetykach. Dzięki uprzejmości Agnieszki mogłam uczestniczyć w przefajnym spotkaniu zorganizowanym w rybnickiej Piance.
Przez kilka godzin integrowały się ze mną:
Miło było spotkać znajome twarze, Edytę, Agnieszki, Mariolkę, Kamilę a zwłaszcza moją ukochana Aśkę :* :) Poznałam też nowe dziewczyny, które wirtualnie nie raz już spotkałam (pozdrowienia dla Wiolki, Eweli i Beaty).
Na spotkaniu pojawiła się pani Basia z firmy Oriflame, która urozmaiciła zlot ciekawostkami na temat kosmetyków i swojej pracy. Mogłyśmy wymaziać się kremami i obwąchać je do woli ;) Pani Basia wzbudziła zainteresowanie nie tylko pośród blogerek, wszyscy w kawiarni słuchali jej z zainteresowaniem.
Tradycyjnie też odbyła się wymianka kosmetyczna, choć tym razem nic nie miałam, Edyta chętnie obdarowała mnie swoimi produktami XD Zresztą co tu dużo pisać, zapraszam do fotorelacji <3Dziękujemy sponsorom za niespodzianki :) a ja już z ciekawością zabieram się za testy! Nie ukrywam, że najbardziej cieszy mnie możliwość wypróbowania maski arganowej KALLOS ;)Tymczasem Was pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu. Ciao :*

2 komentarze:

  1. Aaaa! Ale bym chciała też tam być :D. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się pojechać na takie spotkanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Było świetnie :) Pozdrawiam i mam nadzieję jeszcze do zobaczenia :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.