Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

Jesienna Nostalgia

Mam ochotę pofarbować włosy... Na jakiś ciemny, ale ciepły odcień.


Ludzie są bardzo egoistyczni, zauważyliście? Zadręczają swoimi problemami, po czym nagle udają zainteresowanie Twoją osobą.
- Chcesz pofarbować włosy? Ale dlaczego? Twój kolor jest piękny...
- Chciałabym ukryć moje "siwiaki".
- Masz siwe włosy? Ty? Gdzie!!!! Ha ha ha ha, od czego niby!?
- Od stresu. Mam ich pełno i mnie denerwują.
- Od stresu? Jakie Ty możesz mieć problemy...
Tak, może to dziwne, ale ludzie mają problemy. Nieraz większe, nieraz mniejsze. Czasem martwi ich to, że w pracy nie do końca się układa, że poważnie zachorował bliski członek rodziny, że czeka go wzięcie "dożywotniego" kredytu na mieszkanie a i że czasem pokłóci się z ukochaną osobą. I tak kulminacja tego wszystkiego powoduje porost siwych włosów, bo choć na zewnątrz staramy się być pogodni, wewnątrz kotłuje się smutek i stres.
Mam ochotę pofarbować włosy... Na jakiś ciemny, ale ciepły odcień. Idę do sklepu po farbę...

Ten weekend spędziłam nad morzem ;) Nie, nie. Nie cały weekend ;P Nad morzem byłam niespełna 24 godziny, więcej czasu zajęła mi podróż. Ale byłam tam, pobyłam trochę czasu z siostrą, zapaliłam świeczki na grobie mamy, naładowałam się pozytywnie krajobrazami i nawdychałam się jodu. Cieszę się, że towarzyszyła mi moja Połóweczka <3 W taki czas cudownie mieć koło siebie bliskich :) Chciałam przesłać Wam pocztówkę z naszego plażowego spaceru. Bałtyk jest cudowny w jesienne dni... Wyjątkowo spokojny, osamotniony... fantastyczny...Tymczasem spadam, naprawdę idę po farbę :) Takie rzeczy zawsze poprawiały nastrój kobietom ;)
Buziaki

14 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia,bardzo klimatyczne.Bałtyk jest cudny o każdej porze roku.

  OdpowiedzUsuń
 2. A najlepsze jest to, że często ludzie nawet nie starają się zrozumieć istoty problemu, po czym podsumowują "A jakie Ty możesz mieć problemy"... Niewielu jest ludzi ze zdolnością empatycznego słuchania, takiego słuchania z nastawieniem na zrozumienie, z umysłem otwartym.
  Też myślę o jakiejś zmianie kolorku, ale raczej szamponem koloryzującym, nigdy jeszcze nie farbowałam włosów:) wszystkie czasem potrzebujemy jakiejś zmiany:)
  Śliczne zdjęcia, faktycznie bije z nich takie osamotnienie i pustka. Zawsze w morzu coś takiego czułam.
  I nie stresuj się Gosia, pamiętaj, że wszystko to co nas męczy siedzi w głowie i czasem możemy poczuć się lepiej po prostu zmieniając nastawienie i koncentrując energię na pozytywnych sprawach;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy takich ludziach zawsze opadały mi ręce. Wymagają pełnego zaangażowania z Twojej strony w ich problemy, a kiedy u Ciebie dzieje się coś nie tak... Właśnie dlatego staram się zachowywać swoje problemy sama dla siebie, tak by przypadkiem nie usłyszeć "a jakie Ty możesz mieć problemy", bo wtedy jeszcze niechcący włączy mi się tryb agresora i powiem tej osobie co o tym myślę... :(
  Może szampon koloryzujący? Taki na 24 mycia :) I nie bierz ciemnego brązu, może wyjść czarny!
  Morze mam bardzo blisko prawie na co dzień... :) Co jest na szóstym zdjęciu? Nie wygląda jakoś najfajniej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakbym miała skomentować tą sytuację to napisałabym właśnie to samo co Ty :)
   Ja też miałam blisko morze przez średnio 27 lat a teraz nie mam i tęsknię jak to normalnej osoby ;P
   Na szóstym zdjęciu jest meduza :) Jedną uratowaliśmy i wrzuciliśmy do wody... a ta to już częściowo wchłonęła się w piasek. Jak byłam mała bardzo się ich bałam, ale żadna nigdy mnie nie poparzyła :P
   Co do farby już za późno. Kupiłam głęboki kasztan i jak się uda to jeszcze dziś sobie ją położę. Wiem, że może wyjść czarny ale jakoś tęsknię to ciemnych kolorów ;P Długo schodziłam do naturalnego koloru, wiem - ale chyba wolę się w ciemnych ;)

   Usuń
 4. Cieszę się, że naładowałaś swoje akumulatory przez ten czas i że właśnie w takim mi2jscu - wiem jak kochasz morze :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcia. Kocham Bałtyk.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia. Chyba ciężko byłoby mi opuścić Bałtyk mając go na co dzień i zamieszkać w Gliwicach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam takie widoki, dobrze, że mogę je mieć na co dzień.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia! Mam nadzieję, że kolor wyjdzie świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. 48 year-old Executive Secretary Cale Ramelet, hailing from Victoria enjoys watching movies like Donovan's Echo and Watching movies. Took a trip to Heritage of Mercury. Almadén and Idrija and drives a Allroad. przydatne strony

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.