Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

Hej blogerzy! Spotkajmy się!

Już kilka dni temu doszła do mnie informacja na temat kolejnego spotkania bloSilesii w Katowicach. Bardzo fajnie, że wszystko już ustalone. Spotykamy się 8 października, w znanej mi już dobrze Białej Małpie.
Krótka relacja ze spotkania kwietniowego - http://poradyherrbaty.blogspot.com/2013/04/blosilesia-spotkanie-slaskiej-blogosfery.html :) Było przefajnie i cieszę się, że będę mogła znów w tym wszystkim uczestniczyć!

Dagmara napisała dziś na www.blosilesia.org :

Cześć blogerzy!
Czas się spotkać, czas porozmawiać, poszerzyć swoją wiedzę blogerską i się zintegrować. Koniec z banałami, porozmawiajmy bez ściemy. Po dużym zainteresowaniu pierwszym naszym spotkaniemwarsztatach ponownie widzimy się w większym gronie. Ostatnio rozmawialiśmy o tym, jak zarabiać na blogach, o czy można pisać i jak promować się poza blogosferą. Poznaliśmy się bliżej na Hype Parku, dlatego grzechem byłoby nie kontynuować naszej znajomości!
Tym razem spotkamy się 8 października. Gdzie? Miejsce nasze ulubione- Pijalnia Piwa w Białej Małpie w Katowicach, godzina 18:00 Zapraszamy wszystkich blogerów. Przychodźcie tłumie, podzielcie się swoją wiedzą i nawiązujcie kontakty. Przygotowaliśmy dla Was ciekawe prezentacje, podpowiemy jak zwiększyć zasięg Waszego bloga, jakich błędów unikać na początku jego prowadzenia, współpracować z agencją, a także….. no właśnie. Musicie przyjść :)
Nie obejdzie się bez Hype Parku, dlatego jeżeli chcecie przedstawić nam swojego bloga piszcie śmiało na kontakt@blosilesia.pl :) Czekamy na Wasze zgłoszenia! Spotkanie zapowiada się ciekawie, mamy klika niespodzianek!
Zapraszajcie znajomych, posyłajcie info dalej, pokażmy silną, śląską blogosferę :) Rejestracja : http://blosilesia.evenea.pl/

Dlatego wszystkich zapraszam na http://blosilesia.evenea.pl/, rejestrujcie miejsca. Udział w konferencji jest bezpłatny a na prawdę można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy!


To jak? DO ZOBACZENIA!

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.