Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

WYGRAJ KOSMETYKI NA POROST WŁOSÓW! - wyniki konkursu


Dziękuję Wszystkim za udział w konkursie - byłyście niesamowite! Nie wiedziałam, że aż tyle Włosomaniaczek weźmie udział w mojej zabawie! Musiałam ściągnąć internetową maszynę losującą - bo ciężko byłoby ręcznie przygotować 190 losów! Niestety zestaw kosmetyków jest tylko jeden i tylko jedna osoba mogła wygrać. A będzie to... uwaga, uwaga!

Żaneta, serdecznie gratuluję wygranej :) Mail z wszystkimi informacjami już do Ciebie poszedł :)
Wszystkim innym dziewczynom dziękuję bardzo za (tak liczny) udział w zabawie. I nie zniechęcajcie się. Do północy trwa jeszcze konkurs - Walentynki z Soraya, macie więc jeszcze szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. W tej zabawie nie będzie już losowania - więc liczy się Wasza kreatywność!
Będzie jeszcze wiele możliwości zdobycia nagród, konkursy będą się pojawiać - zapraszam więc do obserwacji bloga :)Dzięki Wam otrzymałam garść przydatnych informacji w temacie porostu włosów, dlatego postanowiłam zebrać wszystkie porady w całość i na dniach pojawi się post z Waszymi sposobami na szybszy wzrost kosmyków :)

Życzę miłego wieczoru :)

12 komentarzy:

 1. Bardzo mi sie tu podoba ciekawe informacje !

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie coś rzeczywiście działa?

  OdpowiedzUsuń
 3. Te kosmetyki są bez silikonów?

  OdpowiedzUsuń
 4. Preferuję kosmetyki bez silikonów, ponieważ cenię naturalność i chętnie unikam sztucznych składników. Taki wybór pozwala mi skupić się na produktach, które pielęgnują moją skórę czy włosy w bardziej organiczny sposób, co jest dla mnie istotne w codziennej rutynie pielęgnacyjnej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy te kosmetyki są bez silikonów? Zależy mi na produktach, które nie zawierają tego składnika.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wolę kosmetyki bez silikonów, ponieważ dla mnie naturalność jest kluczowa. Zawsze staram się wybierać produkty, które zawierają naturalne składniki i są pozbawione sztucznych substancji. To dla mnie nie tylko kwestia pielęgnacji, ale także świadomego podejścia do tego, co nakładam na skórę. Cieszę się, że coraz więcej marek oferuje produkty bez silikonów, co daje mi możliwość korzystania z kosmetyków, które są zgodne z moimi preferencjami. Naturalność w pielęgnacji to dla mnie nie tylko troska o skórę, ale również o środowisko i harmonię z naturą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niezwykła lekkość języka użyta w artykule sprawiła, że czytanie stało się czystą przyjemnością. Autor zgrabnie posługuje się prostotą, co czyni treść niezwykle przystępną dla każdego czytelnika.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.