Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

WYGRAJ KOSMETYKI NA POROST WŁOSÓW! - wyniki konkursu


Dziękuję Wszystkim za udział w konkursie - byłyście niesamowite! Nie wiedziałam, że aż tyle Włosomaniaczek weźmie udział w mojej zabawie! Musiałam ściągnąć internetową maszynę losującą - bo ciężko byłoby ręcznie przygotować 190 losów! Niestety zestaw kosmetyków jest tylko jeden i tylko jedna osoba mogła wygrać. A będzie to... uwaga, uwaga!

Żaneta, serdecznie gratuluję wygranej :) Mail z wszystkimi informacjami już do Ciebie poszedł :)
Wszystkim innym dziewczynom dziękuję bardzo za (tak liczny) udział w zabawie. I nie zniechęcajcie się. Do północy trwa jeszcze konkurs - Walentynki z Soraya, macie więc jeszcze szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. W tej zabawie nie będzie już losowania - więc liczy się Wasza kreatywność!
Będzie jeszcze wiele możliwości zdobycia nagród, konkursy będą się pojawiać - zapraszam więc do obserwacji bloga :)Dzięki Wam otrzymałam garść przydatnych informacji w temacie porostu włosów, dlatego postanowiłam zebrać wszystkie porady w całość i na dniach pojawi się post z Waszymi sposobami na szybszy wzrost kosmyków :)

Życzę miłego wieczoru :)

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.