Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

..::Przypominajka o konkursie::..

Przypominam Wam o konkursie, który znajdziecie tu ----> http://poradyherrbaty.blogspot.com/2013/05/wygraj-zestaw-z-olejkiem-opianowym-z.html - jeszcze 10 dni pozostało do końca :)

Przypominam zasady :)

Aby wziąć udział w konkursie trzeba spełnić parę warunków. Przede wszystkim trzeba być obserwatorem mojego Bloga na bloggerze, na Bloglovin lub lubić Porady Herrbaty na fejsiku. Należy do dnia  31 maja napisać recenzję odżywki którą polecacie i zamieścić w komentarzu (POD POSTEM KONKURSOWYM, NIE TUTAJ! http://poradyherrbaty.blogspot.com/2013/05/wygraj-zestaw-z-olejkiem-opianowym-z.html )
Mile widziane będzie zamieszczenie informacji o konkursie na swoim blogu bądź fanpage'u - ale nie jest to konieczne. Prawidłowe zgłoszenie do konkursu powinno wyglądać tak:
1. Bloga obserwuję jako ... (lub / i) na fb lubię jako...
2. Mój mail ...
3. Recenzja odżywki...
i punkt nr 4, nieobowiązkowy :
4. Udostępniłam info o konkursie na... 
Nagrodzona zostanie osoba, która według mnie napisze najbardziej interesującą recenzję - taką recenzję, w której zostaną zamieszczone ważne i potrzebne informacje i zachęcą mnie najbardziej do zakupienia proponowanego produktu :) Ogólne zasady konkursu :

1. Organizatorem i sponsorem konkursu jest właścicielka bloga, Gosia Kowalska
2. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba być fanem strony Porady Herrbaty na facebooku, lub obserwatorem bloga www.poradyherrbaty.blogspot.com
3. Konkurs trwa od dziś, do 31 maja, do godziny 23:59.
4. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 7 czerwca, na blogu www.poradyherrbaty.blogspot.com

5. Wysyłka nagrody do 7 dni od ogłoszenia wyników.


Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie :)


Do wygrania zestaw:
 W skład zestawu wchodzą:

Masażer do włosów... 
Twister do włosów :) 
oraz nowość firmy Green Pharmacy, olejek łopianowy, z olejem arganowymPOWODZENIA!


2 komentarze:

  1. Próbowałam swoich sił ale niestety nie udało się ;( No cóż może następnym razem :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.