Nie wyrażam zgody na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć oraz umieszczanie ich na innych stronach bez mojej wiedzy i przyzwolenia.
Zapraszam wszystkich do czytania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Herrbata pisze na wiele tematów, a jej "PORADY HERRBATY" to blog o włosach, zdrowiu i urodzie! Znajdziesz tu wpisy o tym jak dbać o włosy, zdrowo się odżywiać i pielęgnować piękno :) Zapraszam!

Obserwatorzy

SIE WIE! - zapraszam na portal z poradami dla kobiet

Kochani, dziękuję moim wszystkim czytelnikom - za to, że są, za to że czytają :) Bardzo cudowne jest poczuć, że ktoś czyta moje wypociny, że kogoś interesują moje porady, że komuś mogę w jakiejś sprawie pomóc. Dostaję dużo maili z pytaniami różnego typu - nie na każde znam odpowiedź, ale postaram się odpisać na wszystkie wiadomości. Cierpliwości więc proszę :)
Blog zostaje też dostrzegany przez różne portale społecznościowe, sklepy internetowe, firmy produkujące zdrową żywnosć... I tak ostatnio zostałam poproszona o napisanie artykułu dla ciekawego portalu SieWie.
Oto co powstało - http://www.siewie.pl/jakie-pierwiastki-sa-wazne-dla-kobiet , zapraszam serdecznie!


Można tam się na prawdę zatracić - sporo ciekawych artykułów głównie dla kobiet :) A wszystko w formie bardzo czytelnej i przyjemnej dla oka :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak działa herbata odchudzająca?

Jeśli Twoim celem jest pozbycie się kilku kilogramów nadwagi, to wiedz, że ważne jest połączenie wysiłku fizycznego i zdrowej, zbilansowanej diety. Dodatkowo możesz wesprzeć się herbatą na odchudzanie.

  • Herbata odchudzająca może opierać się na efekcie przeczyszczającym oraz moczopędnym, który przyczynia się do wypłukania z organizmu nadmiaru wody. Skutkuje to spadkiem wagi nawet o pięć kilogramów. Pamiętaj jednak, że tracisz samą wodę, co przy nieodpowiednim postępowaniu na kolejnych etapach odchudzania może przyczynić się do odwodnienia.
  • Odchudzający napój herbaciany może skutecznie działać na procesy metabolizmu, co jest pozytywne przy pozbywaniu się zbędnych kilogramów.
Jeśli szukasz dodatkowych informacji, znajdziesz je w serwisie SieWie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Buziaki i pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :* Wasze słowa są dla mnie baaaardzo ważne!
Proszę o nie zostawianie SPAMU - takie komentarze będą usuwane.